top of page
210423_Katerina-8_websize.jpg

Kateřina Andělová

Snový průvodce

scandia-5049165_1280_edited_edited_edite

Co je to DREAM REEL?

Proč se věnovat SPÁNKU?

Milý člověče, věděls, že náš spánek ovlivňuje i naše chování a emoce? Kreativitu a sílu žít život? Je na tobě, jestli řekneš kvalitnímu spánku ANO! Já jsem mu své ANO řekla již dávno a můžu ti říct, že to fakt stojí za to!

Každou noc dostáváme možnost tvořit si svůj vlastní svět, kde jsou neomezené hranice a zároveň můžeme získat vše, co potřebujeme ke zlepšení našeho denního života.

Co SNY můžou přinést?

Už víš, že SPÁNEK je téma, které chceš otevřít a prozkoumat? Zvu tě k tomu, aby sis věnoval týden času na svůj vlastní spánkový výzkum a zjistil, jak jsi na tom. Kolik hodin denně spíš? Jsi vyspalý tak akorát? Co jsi ochoten pro lepší spánek udělat? Co vše tvou kvalitu spánku ovlivňuje? Pozoruj sám sebe.

Tvůj spánkový VÝZKUM

Pro mě jsou sny od života velkým darem. Přináší neomezený potenciál. Realitu, kde je vše možné! Když se naučíme vědomě snít, můžeme tím rozbalit velký dárek, který stojí za to!

5 kroků k probuzení SNOVÉ PAMĚTI

K tomu, abychom se sny mohli pracovat, si je potřebujeme pamatovat. Každý má sny a každý si je může pamatovat. Stačí k tomu pár základních tipů, které s tebou sdílím ve videu. Připravila jsem pro tebe meditaci, ve které se můžeš ponořit do svého podvědomí a nastavit tam aktivaci snové paměti. Meditaci si můžeš stáhnout na mém webu: www.dramreel.com Na stránkách také najdeš zápisník, který tě provede 10 dny probuzení snové paměti. Dodá ti sílu udržet disciplínu, která je velmi důležitá. Jsem si jistá, že i ty si své sny budeš pamatovat, teda pokud tomu tak již není :)

Více videí zde

bottom of page