vybledlé Tvary

Meditace

06.png

Každou noc máme obrovskou příležitost žít rozmanitý život, který nám může přinést spousty vhledů do našeho denního života. Právě si můžeš pořídit klíč, který ti odemkne snovou paměť.

Vedená meditace tě vede do hloubky tvého podvědomí.

Skrze hlas a hudební nástroje se mění frekvence vln v tvém mozku a dostáváš se do hladiny ALFA ve které máš přístup ke svému podvědomí. Díky správnému vedení se můžeš dostat do své osobnosti a přeprogramovat programy, které ti neslouží. V meditacích DREAM REEL ACADEMY používám můj hlas a muzikoteraputické nástroje.

 

Co jsou to muzikoteraputické nástroje? Proč je používám? 

Muzikoteraputické nástroje jsou nástroje, které jsou v přirozeném ladění. Produkují tak hudbu, která frekvenčně rezonuje s buňkami v těle a tím je harmonizuje, převybrovávajá a léčí. Nástroje které používám jsou šamanský buben, dešťový sloup, chřestidla, tibetská mísa, křišťálové mísy, andělská zvonkohra, sluneční buben a další. Každý z těchto nástrojů má své 

11.png

specifka a působí v těle jinak. Vždy přesně ladím nástroje do meditace tak, aby podpořili záměr, který meditace nese. Křišťálové mísy jsou specifické tím, že působí na krystalické úrovni buněk, pokud máme v sobě určitě bloky, uvolňují je a harmonizují. Samotné poslouchání těchto nástrojů je velmi léčivé. Může přinášet i fyzické projevy, vize a obrazy. Je dobré po každé meditaci hodně pít, tím náš lymfatický systém dostane dostatek prostředků k tomu, aby mohl uvolněné toxiny vyplavit. 

Mění frekvence vln v tvém mozku

Harmonizují a léčí

Podporují záměr

V přirozeném ladění

Umožňují přístup k podvědomí

Vyplavují toxiny

Meditace Dream Reel

06.png

Meditace Probuď svůj snový život

200,00 Kč

Meditace Výživný spánek

200,00 Kč

Meditace Regenerace mysli

200,00 Kč

Meditace Snová symbolika

200,00 Kč

Meditace Snová realita

200,00 Kč

Meditace Ráno plné energie

200,00 Kč

deer-1082318_1920_edited.jpg

Balíček 6 meditací

1000,00 Kč

deer-1082318_1920_edited.jpg

“Nepřestává mě fascinovat naslouchání snových příběhu lidí. Kolik fantazie, pravdy a inspirace se v nich ukrývá. Je to síla kterou když člověk získá tím bohatství které mu nikdo už nikdy nevezme.”

Všechny kategorie

the-road-815297_1920_edited.jpg
book-863418_1920.jpg
_MG_5496_edited.jpg