“Náš život se skládá ze dvou částí. Té co žijeme ve dne a té co žijeme v noci.”

Kateřina Andělová

210423-61_websize.jpg

Mojí vášní je práce s lidmi. Inspiruji lidi skrze to co dělám a přináším jim do života změnu. Po pár letech orientace v různých léčebných metodách jsem zjistila, že sny jsou pro mě tím nepřirozenějším nástrojem, jak se sebe rozvíjet, uzdravovat a i řešit své podnikání.

Ve svém životě jsem zažila jak hlubokou temnotu (anorexie, bulimie, drogy, psychospirituální kryzi, pokusy o sebevraždu a deprese), tak radost, život v harmonii, lásce a úspěchu.

V mém životě sny hrají zásadní roli. Díky ním jsem načerpala inspiraci na psaní knih a divadelní hry, zároveň mě včas připravily na rozvod, kterým jsem prošla, pomohli mi uzdravit své psychické potíže a inspirovali mého muže k milionovým obchodům. 

Díky snům jsem zažila nevšední zážitky, podívala jsem se do jiných realit a naučila se astrálně cestovat. 

Během mé praxe snové koučky vidím, jak se lidem mění životy a zažívají, kouzelné a velmi hluboké momenty.

Jak pracuji se sny v běžném životě?

05.png
11.png

1. večerní rituál

Každý den provádím svůj večerní rituál během kterého cvičím jógu, hraju na buben, křištálové mísy, či dešťový sloup, rekapituluji si den a medituji. 

Po mém rituálu se odebírám do postele, kde dětem čtu pohádku a pak si společně sdílíme co se nám přes den líbilo, nelíbilo, za co jsme vděční, jaké zázrak se staly, na co se těšíme další den a hlavně o čem si necháváme zdát. 

Po těchto větách děti už zpravidla usínají a příchází můj čas. 

fire-bowl-5514341_1920.jpg

“Kvalitní spánek není samozřejmostí. Je to součást našeho života o kterou je potřeba pečovat stejně tak, jako o naše vztahy, nebo tělo.”

“Jakmile jsem si vědomá svého jasného záměru, můžou se dít zázraky, může se má vize naplnit. Kdykoliv můžu projít přes překážky, protože znám svůj směr, znám svůj záměr.”

11.png

2. nastavení záměru

Uvolním své tělo a nastavím si záměr, co ve snu chci prožít. Život je pestrý a neustále mi přináší situace, kterým nerozumím a chci je více pochopit, či v sobě nesu otázky na které chci znát odpověď. Prakticky se tedy ptám “Ať mi dnešní sen přinese odpověď proč jsem si dnes nerozuměla se svým mužem?” Nebo “Sne odpověz mi pro jaký rituál mám pro ženy na ženském kruhu udělat? Jak tento rituál má vypadat?” Či “Snová říše vezmi mě dnes za Safirkou, propoj mě s ní.” Safirka byl náš pejsek.

Takhle jednoduše si zadávám a odpovědi přichází skrze snové příběhy. 

Někdy chodím spát bez otázky a mým záměrem je cestovat na jinou planetu, nebo se podívat do historie naší Země. Nebo si hraji se svým podvědomím a ptám se ho ať mi ukáže co potřebuji vidět. Občas se ptám rovnou životu ať mě zavede na místo které mám zřít, nebo si občas zadám, jen ať se zdá něco krásného a odpočinkového. Někdy chci být ve snu lucidní tzn. bdělá a tvořit si snovou realitu podle sebe. Jindy se chci nechat snem vést. Hraji si s tím dle libosti. 

03_edited.png

Jaký je výsledek?

Díky této uvolněnosti se cítím obrovsky obohacená a celistvá. Cítím důvěru v moudrost života. Neexistuje pro mě slovo “Nevím” nebo prohlášení že “Něco není monžé.”

Díky probuzenému životu je pro mě vše možné a můžu znát odpověď na jakoukoliv otázku. A to mě baví! 

A proč jsem vlastně založila Dream Reel?

Od malička jsem měla aktivní vědomé snění. Je pro mě naprosto přirozené žít další vědomí život v noci / ve snu.

Vždycky mě sny fascinovaly a proto jsem zahájila svůj osobní výzkum bádání o tom proč sníme a jak snění můžem využít v denním životě. 

Moje blízké okolí tuto vášeň se mnou ne sdílelo. Jelikož jsem neměla s kým své prožitky sdílet zamkla jsem je v sobě a postupem času jsem jim přestala klást takový význam. Často se mě lidé ptají “ Jak se máš? Co je u tebe nového?” A předpokládají, že jim odpovím příběhy které prožívám ve dne. Mě však přichází větší chuť sdílet dobrodružství které se děje v noci. Někteří z nich ale neberou mé příběhy vážně. Jelikož se ne odehrávají ve dne nejsou pro ně tak zajímavé. 

Dream_Reel_barevne.jpg

Jakmile jsem se přestala stydět za svůj pestrý noční život a rozhodla jsem se za něj plně postavit začala jsem potkávat lidi kteří sdíleli mou vášeň se mnou. Díky snům jsem postupem času našla cesty jak uzdravit svůj denní život. 

Probuzené snění mi ukázalo jakou cestou jít abych ukotvila své zdraví, jakého partnera si vybrat a kdy a kde ho potkám. Díky snům jsem se připravila na porod. Sny mi ukázaly, jak harmonizovat vztahy v rodině. Jak si najít nové přátelé, jak vydělat peníze. Zároveň mi otevírají brány k nekončícímu objevování nových planet, cestování časem, prozkoumávání různých druhů realit a také mi dávají možnost žít paralelní životy s velmi realnými prožitky. 

Vždycky jsem milovala spolupráci s lidmi. Pracovala jsem tedy v několika projektech, které jsem spolutovřila. V mém životě nastal okamžik kdy jsem cítila že se chci ponořit plně do sebe, do svého projektu, svého tématu. Jelikož jsem rozmanitý člověk témat které mě baví je mnoho. Sny byly ale jasnou volbou. Tou dobou už jsem měla za sebou několik přednášek, workshopů a spoluprací v olnine programech právě se snovými tématy. 

Vždy mě bavilo přinášet lidem vědomí, že svět ve kterém žijeme je kouzelný. Poukazovat na zázraky a rozšiřovat vědomí které může poskytnout pohled do různých forem reality.

Sny jsou jasným klíčem který odemyká tyto dveře.

Díky snům k nám promlouvá život a přináší nám velké poznatky o nás samých. Každou noc získáváme obrovský dar. A mě je velkou ctí, že tento dar skrze snovou akademii můžu lidem pomoci otevřít. 

Vím, že to je má mise, pomoci lidem probudit snovou paměť a naučit je znovu pracovat s něčím tak přirozeným a zároveň tak mocným a tajemným.

Tak to jsem já!

210423_Katerina-17_websize-removebg-prev
scandia-5049165_1280.png

Ahoj, jsem jelen který doprovází Kateřinu na jejích snových a šamanských cestách. Jsem silně ukotven skrze mou kůži v bubnu, na který Kateřina hraje a tím vede lidi do hlubokých stavů vědomí, kde nachází své snové příběhy. Nesu esencí stabily, síly, světla a pevného průvodce ve cestami podvědomím. Je mi velkou radostí doprovázet i tebe. Zatím jen na tomhle webu, ale třeba se potkáme na živo za zvuku bubnů.

Napište mi jak to máte vy
Buďme spolu v kontaktu:
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram