Jak zvýšit tržby? Můžeš i skrze sen!

Aktualizováno: lis 15Řešíš jak zvýšit tržby se svém podnikání? Cest k tomu vede mnoho.

Jedna z nich je právě skrze vědomé snění.

Když si probudíš svoji snovou paměť a naučíš se rozumět poselství snů, tak můžeš dostávat velmi cenné informace od života které povedu k tvému úspěšnému podnikání.

Můj muž Filip Říha (firmy Fresh bedýnky a Wild&Coco) je skvělý podnikatel a za jeho úspěchy stojí i aktivní snová paměť. Takovýchto podnikatelů je celá řada.

Vždyť i Albert Einstein říkal, že jeho fyzikální nápady mu přichází ve snu.

Ke stabilnímu businessu je potřeba kvalitního spánku. Když se ráno dobře vyspíš tvůj mozek funguje skvěle a pružně. Zvyšuje to tak pravděpodobnost tvého úspěšného dne.

Často se naše sny ukládají do našeho podvědomí, přináší nám důležité poselství, sílu, která se nemusí objevit hned ráno, ale až v situaci ve které to potřebujeme.

Sny tě mohou vést a podpořit i v tvém obchodním rozhodnutí.

Když si nevíš rady, jdi večer spát se záměrem.

Polož si otázku "Jak zvýšit tržby?" a nech ať tě sen vede a ukáže ti odpověď.

Často bývají odpovědi jednodušší než si myslíme.

Věř, že za úspěšnými businessy stojí vědomí lidé, kteří pracují sami na sobě.

Když nefunguje naše podnikání, tak jak bychom si přáli, stojí za tím nefunkční mentální vzorce, programy, které nás v tom brzdí.

Život nás tím tak vede k našemu rozvoji.

Sny jsou jedním z nástrojů, jak hlouběji porozumět sobě samému a odblokovat si programy, které mě můžou brzdit ve svém plném potenciálu.

Někdy takové léčení může proběhnout již skrze první sen.

Odblokování však také může trvat až několik měsíců. Záleží na hloubce programu.

Pokud za našimi finančními neúspěchy stojí hluboké a nemocné vzorce je v pořádku si přiznat, že potřebujeme delší čas na jejich zpracování.

Je to jako, když uzdravujeme nemoc v našem těle. Například ekzém.

K léčení ekzému potřebujeme pročistit naše játra a tato detoxikace trvá nějakou dobou, podle toho jak moc máme játra zanešená.

Je jasné, že jednou dojdeme k naprostému uzdravení, ale někdy cesta trvá déle.

Sám si zhodnoť jak moc je tvůj neúspěch silný. Jestli zvládneš jeho řešení sám a sny tě povedou s lehkostí, anebo potřebuješ průvodce. Ať už businessového kouče, anebo dream kouče.Říct si o pomoc někdy může být proces. Obzvláště když naším podnikáním je právě nabízení služby pomoci ostatním. Chci tě ujistit, že mít svého průvodce je naprosto v pořádku.

Každý úspěšný člověk si uvědomuje, že se potřebuje učit a vzdělávat.