top of page

Návštěva na mimozemské lodi

Aktualizováno: 22. 12. 2021

Již od malička se setkávám s mimozemskými loděmi. Jako malou mě brali do vesmíru a předávali různé učení. Nejvíce důležité bylo, abych zůstala pravdivá.

V průběhu mého života jsem se s nimi setkávala v různých formách. Viděla jsem je svým vnitřním zrakem, ve snech, na medicínách, v meditacích, ale i na živo.

Díky tomuto spojení jsem napsala tři knihy, které jsou darem od právě jiných bytostí.

Měla jsem pocit, že mě jen tak nic nepřekvapí. S “mimozemšťany” se běžně vídávám a moje zkušenosti z různých multidimenzionálních prožitků jsou opravdu hojné.


Dnes v noci mě však překvapila intenzita setkání které jsem nečekala.

Probudila jsem se jako těhotná žena ve třicátých letech, byla jsem plavkyně s nemocným srdcem. Chystal se čas jednoho závodu během kterého jsem zemřela. Již před závodem jsem cítila, že je něco jinak. Byla jsem ale naplno vžitá do role, která mi byla dána. Bylo to naprosto reálné, jako teď tato realita ve které si čteš tento článek.

Cítila jsem v sobě něco jinak, zvláštně, ale život běžel tak rychle že jsem tomu neměla čas věnovat pozornost.

Skočila jsem do vody a plavala. Když v tom jsem ucítila silný náraz a prudkou bolest po celém těle. Tlak a stoupání vzhůru do světla.

Realita okolo mě se rozmazala, připomínalo mi to prožitky z medicíny Bufo Alvarisu.

Moje vědomí se rozšířilo expandovalo a já se stala jednotou, ničím a vším. Blaženost a všudypřítomná láska však rychle zmizela a já se ocitla na vesmírné lodi.

Okolo mě stáli bytosti připomínající lidi.

Drželi v rukách jaké si svítící placky (něco jako tablety). Měli bílé pláště a přes obličej roušku. Sdělili mi, že procházím experimentem testu přístroje, který umí cestovat časem.

Chtěli ho předat lidem a zkoušeli jak by lidé v různých životních situacích reagovali.

První test se týkat momentu rozloučení.

Kdybych věděla, že umírám mohla bych si před smrtí uzavřit a vyčistit vztahy a tím by se pak odlehčila moje cesta a tím i další život. To byla jejich teorie.

Vrátili mě proto zpět do situace na bazéně, jen do mě uložili informaci, kdy se chystá můj čas smrti. Vymazali mi paměť o našem setkání a nechali mě příběh dál hrát.

Znovu jsem tedy stála před závodem a věděla jsem, že během závodu zemřu. Zároveň jsem v sobě cítila silný pocit Deja vu.

Do závodu se mi vůbec nechtělo a tak jsem se snažila situaci vyhnout. Běžela jsem do šaten, kde byl můj muž a snažila jsem se s ním loučit a zároveň nějak prodloužit náš společný čas. V tu chvíli se celá situace přerušila a já se ocitla zpět na lodi.

Uznali, že tento model je nefunkční. Tělo si chce zachovat život a moje vědomí nebylo příliš vyspělé na to abych mohla s klidem odejít.

Test pokračoval dál.

Probudila jsem se v domě bohatých lidí. Bytosti chtěli poslat bohatého muže do momentu, kdy začal kouřit. Měli nápad, že když se ocitne v té chvíli kdy začal, už se zkušeností závislosti, rozhodne se cigaretu odmítnout. Cestovala jsem do minulosti s ním, jako jeho žena. Tato realita pro mě byla velmi živá, ale měla jsem v sobě už lehký odstup. Hrála jsem svou roli, ale už jsem věděla, že je to role.

Realita ve které se ocitl byla natolik strhující, že cigarety šli stranou a on začal řešit události té chvíle.

Opět mylný pokus.

Stala se ale chyba a realita se zasekla, jelikož se potkalo jeho minulé já s budoucím. Po velké ráně jsem se probudila v posteli.

Chvíli mi trvalo si uvědomit kdo jsem a kde jsem. Začala jsem dýchat velmi prudce a připadala jsem si, jako bych prošla velkým šokem.

To už byl vzhůru i můj muž a pomáhal mi rozeznat realitu ve které jsem.

Cítila jsem však neustálé spojení s lodí. Najednou se mé vědomí vymrštilo a já tam opět byla.

Celá zmatená jsem se ptala kdo jsou a co chtějí, co se to děje?

V tu chvíli mi opakovali, že:

“Již před narozením jsi dala souhlas s těmito pokusy a tak se děje. Testujeme na tobě, jak se chová lidské vědomí, když je vystaveno určitým situacím. Hledáme cesty jak bychom lidem mohli věnovat nástroj cestování časem tak aby byl pro ně co nejvíce užitečný a proto vychytáváme různé sitace a možnosti programů a pravidla pro jeho používání. Ukazuje se, že tvoje nervová soustava na přílišné změny reaguje neblaze a proto bychom ji potřebovali poladit.” Sdělili mi.

“Ne.” řekla jsem. “Už dost, jsem z celé situace velmi v šoku a dále si nepřeji pokračovat v pokusech.” Když jsem to dořekla ocitla jsem opět v posteli, ale cítila jsem, že jsem s nimi stále spojená. Celá jsem se třásla a prosila mého muže o pomoc. Byla tak moudrý a řekl, že mé přání musí vycházet z úrovni srdce a tak jsem se díky jeho vedení zklidnila, naladila se na srdce a zrušila dohodu. Tím jsem cítila, že celý proces přestal. Celá vyčerpaná a ještě v šoku jsem opět usnula.

Moje vědomí cestovalo časoprostorem a já cítila, jak mnou prochází různé energie. Docházelo k určité harmonizaci.

Po probuzení jsem vnímala, jak pomalu dosedám do těla. Jako bych se ho opět učila používat.

Celý proces ve mě zanechal touhu ho s tebou sdílet.

Jsem živým důkazem toho, že realita ve které žijeme má mnoho úrovní. Jsou jisté momenty kdy není rozdílu mezi nocí a dnem.

Mimozemské civilizace jsou s námi ve spojení a komunikují opravdu různě.

Není samozřejmostí, že to co vidíme a prožíváme jako skutečné, skutečné opravdu je.

A proto se pojďme radovat z naprostých obiječností.

Ve svém životě jsem stála tváří tvář různým bytostem, někdy i poravdu zrůdných a velmi mocných.

Vždy jsem se, ale nakonec z těchto prožitků vrátila zpět celistvá a přesvědčená o své svobodné síle.

Práce s rozšířeným stavem vědomí není pro každého.

Někomu se děje přirozeně, někdo si k tomu hledá cestu.

Pokud se ti někdy stávají podobné zkušenosti jako mě, chci tě podpořit v tom, že jich nemusíš bát. Vnit se za to, že jsi blázen, ba naopak!


 


Již brzy budu pořádat živé vysílání na téma psychospirituální krize, jelikož i tohle téma se v mém životě velmi intenzivně promítlo. Kdybys měl jakoukoliv otázku neváhej napsat, ráda ji zodpovím.

S láskou Kateřina Rae

72 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page