top of page

Opakující se školní sny 4 kroky jak na ně
Stojím před tabulí a potím se.

Procházím školní chodbou a hledám svou třídu, cítím se špatně, jdu pozde.

Mám pocit, že potřebuju dokončit ještě jednu důležitou zkoušku.

Chodím opět do školy, ale jako bych pokračoval dál, jako by byl potřeba ještě jeden školní rok.

Čeká mě velká zkouška, na kterou se potřebuji připravit, bojím se jí, bojím se profesora.

Cítím velkou úlevu, chodím do školy, ale něco mi říká, že už nemusím, že pro mě pravidla školského řádu neplatí.

Opět stojím před tabulí, opět čelím zkoušce na kterou nejsem připraven, nestihl jsem, jak to?


A pak se s velkou úlevou probouzím.

Byl to “jen” sen. Už jsem dospělí, už jsem někde jinde…

Často od svých klientů slyším, sny které jsou spojené se školou ať už základní, či střední, nebo vysokou.

Znáš tyhle sny také? Míváš je někdy?

Jestli ano tak s tebou sdílím možnosti výkladů které mi k tomu přicházejí a zároveň s vím, že hodně pomohli lidem co se mnou sny sdílí.

Určitě vždy záleží na konkrétním snu, pocitu z něj a na dalších detailech, ale i přesto jsem si všimla, že se nachází v celém tomhle školním snění pár opakujících se a podobných linek.  1. Toto období bylo velmi traumatické, situace o které se ti ze školy zdá ukazuje na trauma které se může dál linout tvým životem.

  2. Došlo k určitému zacyklení se v dané chvíli. Nepříjemný pocit, který byl prožíván zůstal v těle uložen a volá o pozornost. Chce být viděn a uzdraven.

  3. Část tvé duše uvízla ve školním příběhu, nemůže k tobě nazpět a je třeba ji přivolat, dle staré šamanské techniky “Přivolání duše”.

  4. V životě procházíš zkouškovým a výukovým obdobím, sen chce poukázat na důležitost událostí teď v tvém životě a proto je velmi intenzivně ukazuje skrze silný sen. Já s tímhle pracuji tak, že základní školu přirovnávám k tématům z oblasti první druhé čakry, střední školu ke třetí, čtvrté a páté. Vysokou školu k tématům šesté a sedmé čakry.

Jak poznáš, že jeden z těchto 4 výkladů by mohl souviset i s tvým příběhem?

Jednoduše, dle tvého pocitu. Po přečtení možností se podívej jak na ně reaguje tvoje tělo. Co se v tobě odehrává, kde cítíš rezonanci?

Rezonance se může projevit skrze pocit mrazu po těle, zvýšeného tepu srdce, určité nervozity, nebo naopak příjemného pocitu. Jakákoliv vychylka z normality může být znamením.


Když objevíš tedy jaká z těchto možností by to mohla být, co poté s tím?
  1. Doporučuji si najít jakoukoliv metodu která pracuje s traumatem a zajít si k danému průvodci na léčení.

  2. Vrátit se do snů a situaci upravit tak, aby byla optimální, poté si tuto situaci ještě několikrát během týdne připomenout v meditaci a představit si ji tak, jak má být optimální.

  3. Najít si průvodce, který tě dokáže provést touto šamanskou technikou. Já ji za sebe provázím v online akademii. Do které můžeš kdykoliv vstoupit.

  4. Pusť si večer před spaním meditaci výživný spánek kde je průvodcování rekapitulace dne. Nebo si zrekapituluji svůj den sám a objev v něm zkoušky které ti jsou poslány. Vnímej je vědomě a s vděčností je přijímej. Opakuj tuto meditaci minimálně měsíc. Přemýšlej nad tím, kam a proč tě život vede. Co je potřeba změnit? Můžeš si k tomu vzít i na pomoc vykládací karty.


 


Přeji ti, ať se tvé nepříjemné sny ze školních let promění na příjemné a ty už se neztrácíš v otaznících co s nimi a proč se zdají.

Kdykoliv své sny můžeš sdílet ve FB skupině výkladu snů Dream Reel Academy. Kde můžeš obohatit buď svým výkladem, nebo můžeš požádat skupinu o výklad pro tvůj sen.

Pakliže bys rád svůj sen sdílel se mnou můžeš se na mě obrátit zde.

S láskou Kateřina Rae


74 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page