top of page

Sirius
strážce brány 

IMG_6432.heic

Tato kniha vypráví příběh o stvoření mocných bytostí, které tvořily i ničily světy. Na Siriu započala společná cesta láskyplných a temných, jejímž cílem je pozvednout vědomí v celém vesmíru. Z lásky světla a temnoty byla stvořena i planeta Země a všichni její obyvatelé.

 

V knize sdílíme své zkušenosti s komunikací s neviditelným světem, mimozemskými bytostmi i bytostmi bájí a pohádek, jako jsou dračí, vily, jednorožci. Sdílíme praktické informace o tom, jak mohou tyto bytosti pomoci i tobě. Bytosti nabízejí svou podporu a láskyplné vedení v složitých životních situacích, léčivou energii či kódy pro transformaci DNA. Stačí otevřít své srdce zázrakům.

4 části knihy 

Příběh z hvězd

Poselství rozmanitých bitostí

Příběh Kateřiny

Sirius je bytost, která přináší příběh o zrození temnoty. Zdůrazňuje však, že je to jeho varianta reality, která není platná pro všechny, ale může rezonovat se spousty z nás. Díky tomuto příběhu přináší pochopení temnoty a její integraci v každodením životě.

Chanalingové příběhy od rozmanitých bytostí jako jsou např. Jednorožci, skřítkové, mořské pany, víly, draci...

Každý z nich nese určité sdělení a inspirativní moudrost.

Moje životní cesta byla plná rozmanitosti. Již od malička jsem prožívala barevný způsob vnímání světa. Díky mé odlišnosti jsem nebyla plně chápána a tak jsem své dary uzavřela. Díky tomu nastoupila temnota do mého života (anorexie, bulimie, sebevraždy, drogy..) ze kterých jsem se postupně uzdravila a promněnila jsem tyto zkušennosti v cenné dary, které mi dnes slouží na mé cestě práce s lidmi. Svůj pestrý příběh sdílím v knize plně autenticky.

Příběh Karla 

O tom jaká byla Karlova cesta k chanalingu a k Siriovi, a co vše on s ním prožil se dočtete v jeho příběhu. 

ukázka ilustrací

IMG_6453
IMG_6452
IMG_6451
IMG_6445
IMG_6450
IMG_6446
IMG_6449
IMG_6448

Koupit knihu

Děkujeme za odeslání!

Cena: 444 Kč 

včetně poštovného

210423-65_edited.jpg
bottom of page